Pilestien 543 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Billund - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Billund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Billund er to nye fritidshuse blevet sat på markedet, begge beliggende i naturskønne omgivelser. Det første finder man på Pilestien 543. Til en pris på 2.845.000 kr. er dette fritidshus på 89 m² spredt over 4 værelser.

Det er ideelt beliggende på en 434 m² stor grund, som giver plads til både afslapning og fritidsaktiviteter.

Den anden boligmulighed er på Hyldestien 177. Prissat til 2.735.000 kr., tilbyder dette hus 82 m² også fordelt på 4 værelser.

Huset står på en lidt mindre grund på 311 m², men byder stadig på charme og hygge for køberne. Begge huse er attraktive muligheder for dem, der søger komfort og ro i Billund.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga